شرکت کهن آسین در سال 1389 تاسیس و به عنوان یک تولید کننده و پیمانکار صنعتی فعالیت خود را آغاز نموده است.
امروز شرکت کهن آسین سازه تجهیز با بهره گیری از مدیران و پرسنل کارآمد و با تجربه در ساخت ،اجرا و راه اندازی تعداد زیادی از پروژه های ملی نظیر نفت ، گاز ، پتروشیمی ، نیروگاه ، معدنی یکی از فعالترین شرکت های پیمانکاری در ایران می باشد. این شرکت جزء معدود شرکت های فعال و پویائی است که با بهره گیری از دانش متخصصان کارآزموده و مجرب ، میتواند در زمینه های تخصصی مجری پروژه های ملی و خصوصی بوده و بر سه اصل تخصص ، تعهد و مسئولیت پذیری پایبند می باشد. در اجرای پروژه ها ، کنترل کیفیت و رعایت اصول ایمنی جایگاه ویژه ای دارد و بدین ترتیب میزان ریسک پروژه ها به حداقل می رسد. وظیفه مهم این شرکت ، ارائه خدمات با کیفیت تضمین شده ، انجام پروژه ها در زمان بهینه و با قیمت قابل رقابت با دیگران می باشد.
این شرکت درصدد است تا خدمات خود را در چارچوب تعیین شده ارائه نموده و همراه با دیگرمجموعه ها در جهت رشد و توسعه صنایع نفت ، گاز،پتروشیمی ، نیروگاهی ، فولاد ، معدن و سایر پروژه های صنعتی گام های اساسی بردارد و در اعتلای کمی و کیفی خدمات ارائه شده کوشا باشد.

تاریخچه

شرکت کهن آسین در سال 1389 تاسیس و به عنوان یك تولید کننده و پیمانكار صنعتی فعالیت خود را آغاز نموده است.
امروز شرکت کهن آسین سازه تجهیز با بهره گیری از مدیران و پرسنل کارآمد و با تجربه در ساخت ،اجرا و راه اندازی تعداد زیادی از پروژه های ملی نظیر نفت ، گاز ، پتروشیمی ، نیروگاه ، معدنی یكی از فعالترین شرکت های پیمانكاری در ایران می باشد. این شرکت جزء معدود شرکت های فعال و پویائی است که با بهره گیری از دانش متخصصان کارآزموده و مجرب ، میتواند در زمینه های تخصصی مجری پروژه های ملی و خصوصی بوده و بر سه اصل تخصص ، تعهد و مسئولیت پذیری پایبند می باشد. در اجرای پروژه ها ، کنترل کیفیت و رعایت اصول ایمنی جایگاه ویژه ای دارد و بدین ترتیب میزان ریسك پروژه ها به حداقل می رسد. وظیفه مهم این شرکت ، ارائه خدمات با کیفیت تضمین شده ، انجام پروژه ها در زمان بهینه و با قیمت قابل رقابت با دیگران می باشد.
این شرکت درصدد است تا خدمات خود را در چارچوب تعیین شده ارائه نموده و همراه با دیگرمجموعه ها در جهت رشد و توسعه صنایع نفت ، گاز،پتروشیمی ، نیروگاهی ، فولاد ، معدن و سایر پروژه های صنعتی گام های اساسی بردارد و در اعتلای کمی و کیفی خدمات ارائه شده کوشا باشد.
محورهای فعالیت های شرکت:
محور اول: ساخت و تولید: طراحی، تولید، ساخت و نصب انواع سازه های فلزی صنعتی تجهیزات، ساختمان ها، برج ها، مجتمع های تجاری، مسکونی و رفاهی Ladder and Platform، Pipe Support، Pipe Rack طراحی و ساخت انواع تجهیزات مکانیکال ثابت، طراحی ساخت و نصب انواع مخازن ذخیره ( اتمسفریک و تحت فشار)
محور دوم: پیمانکاری:طراحی، تأمین، اجرای عملیات ابنیه ای و ساختمانی به صورت مدیریت پیمان و پیمانکاری سازه فلزی پیچ و مهره ای و جوشی، نصب تجهیزات مکانیکی و الکترومکانیکی، اجرای عملیات لوله کشی روزمینی و زیرزمینی، اجرای عملیات برق و ابزار دقیق سرویس های جانبی، پیش راه اندازی و راه اندازی.